129646 návštev
 / 1.
Vo fotogalérii nájdete široký sortiment keramických výrobkov, ktorý je rozdelený do jednotlivých skupín podľa možnosti využitia. Každý výrobok má svoje označenie a cenu. Ak ste si vybrali z našej širokej ponuky a želáte si niektorý z výrobkov objednať kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy. Do e-mailu zadajte vždy meno a adresu, kam Vám má byť výrobok doručený, označenie výrobku, cenu a informáciu o tom, či si objednaný tovar vyzdvihnete osobne, alebo Vám ho zašleme prostredníctvom Slovenskej pošty resp. kuriérom na dobierku. Do predmetu správy zadajte: „Objednávka“. Pre prípadné zmeny (napr. iná veľkosť, iná farba glazúry, iný nápis a pod.), nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom.  

2. Po prijatí Vašej objednávky Vám čo najskôr odošleme potvrdzujúci e-mail.

3. Objednaný tovar Vám bude doručený podľa veľkosti a množstva objednávky, zvyčajne od 14 až 30 dní, od potvrdenia objednávky.

4. Ak si želáte objednaný tovar zaslať na dobierku účtujeme k cene výrobku poštovné , ktoré je závislé od množstva, veľkosti a hmotnosti tovaru. 

5. Z kapacitno-prevádzkových ako aj ekonomických dôvodov je minimálna suma objednávky stanovená na 20 € bez poštovného. V prípade nižšej sumy objednávky je nutné objednaný tovar prevziať osobne.  

Pozor! Každý výrobok je ORIGINÁL, nie je preto možné pri habánskych dekoroch zachovať presnú kópiu toho, čo vidíte vo fotogalérií. Pre prípadné ďalšie otázky nás kontaktujte.